Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp Başvuru İşlemleri

Önceki yazımızda Kim Milyoner Olmak İster yarışması için başvurunun internet üzerinden olanını anlatmıştık.

Şimdi ise Whatsapp üzerinden daha zahmetsiz ve kolay olarak nasıl yarışmaya başvuracağınızı anlatacağız. Öncelikle internet üzerinden yapılan başvurular için bu adresten yapabilirsiniz. Eğer whatsapp başvurusu yapacaksanız, kendinizi tanıtıp daha sonrasında ise yarışmaya neden katılmak istediğinizi anlatan 1 dakika uzunluğunda bir video çekip Whatsapptan 0553 043 43 43 adlı numaraya gönderebilirsiniz. Unutmayın bu sadece öncelikli başvuru almak için. Yani birebir başvuru formu değil!

Whatsapp ile yapılan başvurulara öncelik tanınacak

Whatsapptan yapacağınız başvurular, normal websitesi üzerinden yaptığınız başvurulardan bir adım daha iyi konumda. Çünkü öncelikli başvuru olarak nitelendiriliyor. Whatsapp ile yapacağınız bu başvurular ile kendi değerlendirilme şansınızı daha üst sıralara çıkarabilirsiniz. Yani öncelikli olarak Whatsapp başvuruları daha sonra ise website başvuruları yer alıyor.

Whatsapptan hangi bilgileri vermem gerekiyor

Whatsapptan yarışmaya katılmak için nedenleriniz ile alakalı videonuzu çekmeden önce, birtakım bilgiler vermeniz gerekiyor. Bu bilgiler ad, soyad, yaşadığınız yer, uyruğunuz, okuduğunuz okul veya çalıştığınız yer vb. kişileri tanımaya yönelik bilgiler olacaktır. Daha fazla bilgi istediklerinde zaten website başvuru bölümünden iletmiş olacaksınız. Yada sizinle, vermiş olduğunuz numara üzerinden irtibata geçeceklerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

zara müşteri hizmetleri numarası star tv whatsapp ihbar hattı 2017